Bloggen met Google Blogger

Calendar 20-08-2013 19.30 uur

Bloggen wordt steeds meer gewaardeerd, zowel persoonlijke blogs als professionele, zakelijke blogs.

Je kunt met een blog (afkorting van weblog ofwel online dagboek) verslag doen van een wereldreis, je ervaringen met een hobby delen of je expertise in jouw vakgebied tonen. Je kunt een blog op je website inzetten, maar ook een blog starten met de gratis tool van Google: Blogger of Blogspot. Tijdens deze workshop gaan we gezamenlijk jouw eigen blog opzetten met Google Blogger. We kiezen een lay-out, kleuren, we plaatsen handige widgets en schrijven onze eerste blogpost (artikel). De workshop wordt gegeven door Natasha Ioppi van Zij Onderneemt.

Meenemen: laptop of tablet, digitale foto’s en logo van je bedrijf (wifi aanwezig)

Zij Onderneemt brengt met de ZOmerschool een aantal korte praktische workshops met leuke en vooral inspirerende onderwerpen. Je kunt direct aan de slag tijdens de workshop en krijgt volop inspiratie om daarna (of na de vakantie) fris verder aan het werk te gaan. Want de zomer is natuurlijk veel meer dan vakantie. De zomer brengt meestal ook meer tijd voor jezelf. Tijd om bij te tanken en een prima tijd om weer bij te lezen en bij te leren.

De ZOmerse workshops duren ca. 2 uur.
Kijk voor meer ZOmerschool workshops op de site van Zij Onderneemt.

Speciale introductieprijs 50 euro (ex btw), incl. koffie/thee
Kun je niet kiezen tussen al die leuke inspirerende onderwerpen, dan kun je ook gebruik maken van het speciale ZOmers Menu: 4 workshops voor de prijs van 3.

Voor meer info en inschrijven, klik hier.